TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 17:10
Kjo shpallje është shikuar: 1729 herë

Titulli : Mercedes E270

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Mercedes E270 CDI Avangarde
I regjistruar RKS 5 muj
Viti nfund 2002 MODEL. 2003
Extraa :::
Klimatronik 4 zonale
Senzor parkingu para dhe mas ( funksional )
Centrall
Abs
Esp
Navigacion
Tempomat
Xenon bixenon
Karrika lekur me rrym + nxenje & ftofje
Fellne 17 me goma shum te mira


Per ma shum kontaktoni ne nr +377 45 563 847
Ose viber


Vetura nuk figuron hipotek dhe mund te perkthehet menjeher

BEJM NDRRIM NESE NA KONVENON

SHPALLJET TJERA