TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 19:21
Kjo shpallje është shikuar: 1124 herë

Titulli : Shes Mercedes 190-88, 10 muj regjistrim

Çmimi : 1,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1988

Ekstra : CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Shes Mercedes 190-88 Diesel, 10 muj regjistrim. I ka gomat shume te mira M+S. Vetura eshte ne gjendje shume te mire pune. Nuk eshte hipotek dhe e bej perkthimin menjehere ne emer tuajin. Qmimi i diskutushem.

SHPALLJET TJERA