TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 20:42
Kjo shpallje është shikuar: 1048 herë

Titulli : Mercedes Benz C220 Automatic

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz C220 CDI Automatic
Ne gjendje super te mire
I servisur komplet edhe menjaqit ulen dhe filterin
Per ma shum shiko ne foto
Pres blers serioz
+37744200155

SHPALLJET TJERA