TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.11.2015, Në orën: 18:37
Kjo shpallje është shikuar: 1319 herë

Titulli : VW Golf 3 dizel 1.9 rks 8 muj

Çmimi : 1,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1992

Përshkrimi

shitet dhe ndrrohet golf 3 dizell 1.9 viti 92 me rks 8 muj

vetura shum ne gjendeje te mir me goma te reja amortizer te ndrrun me ni fjal a top nuk ka nevoj per asni cent investim
bejm edhe ndrrim me vetura qe me konveno

nr te viberl 044 437 586 ose 049 900 781

SHPALLJET TJERA