TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 00:04
Kjo shpallje është shikuar: 563 herë

Titulli : Detektiv Privat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Aranzhmane Turistike

Përshkrimi : Ne kemi trajnuar ekip me përvojë i detektivëve të specializuar për të ndërmarrë operacione të fshehta dhe të sigurojë informacion nga vende strategjike. Operacioni ynë i fshehtë është i garantuar, me pajisje hi-tech, si kamera spiun, kamera Microdot, Jammers celulare, e shum paisje tjera Micro.
Detektivet punojnë në mënyrë misterioze dhe të vlerësuar çdo detaj të vogël të ndodh.
Ju mirpresim: [email protected]

SHPALLJET TJERA