TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 04:16
Kjo shpallje është shikuar: 5129 herë

Titulli : VW Golf 2.0TDI GTD -05

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

shitet golf TDI GTD ,esht i ardhur nga zvicrra pa dogan viti i prodhmit 31.12.2005 ,te kulara 221.000 me liber sevisi te garantuara ,dritta xenon orgjinal ,branik para mbrapa GTD Ansor GTD ,ulset me nxemje ,ulset rryp ,servisin e madh para 100 kilometra ku ka te ndrruar zamajc rryp dhe turbin te gjitha me ni vit garancion ,vetura esht full dhe pa asnje vrejte ,goma dhe fellne te reja per me shum kontakto ne nr e teleonit 049707174 ose 049666157

SHPALLJET TJERA