TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.11.2015, Në orën: 20:24
Kjo shpallje është shikuar: 676 herë

Titulli : MERCEDES E klas 200 cdi, i Doganuar, viti i prodhimit 12.2010,

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 175

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike

Përshkrimi


MERCEDES E klas 200 cdi, i Doganuar, viti i prodhimit 12.2010, Vetura Posedon: Klimatronik Dy Zonale, Komanda ne timon, Tempomat, Bordkompjuter, Cd radio, 6 shpejtesi, 2 qelsa, Libra te servisit, i doganuar, i ardhur nga Gjermania, etj etj. Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne 049-859-859 045-881-080

SHPALLJET TJERA