TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 02:40
Kjo shpallje është shikuar: 1287 herë

Titulli : MERCEDES E 300 CDI EVO BLUETEC AVANTGARDE 2009

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 300

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 193,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet Mercedes E 300 model ekstra EVO BLUETEC AVANTGARDE me full opsione qe i duhet nje veture luksoze.

-Marka: Mercedes Benz
-Tipi: E-Class
-Modeli: E 300 EVO Avantgarde BLUETEC
-Motori: V6 3.0 Litra Dizel CDI
-Nderruesi i Shpejtesive: Automatik Tiptronik, 6 Shpejtesi
-PS: 211
-KM: 193.000 te sakta
-Viti i Prodhimit: Fund 2009
-I regjistruar ne RKS tabela deri Maj 2016
-I SAPO SERVISUAR TE NDRRUARA KOMPLET

OPSIONET:

-Klimatronik 2 Zonale
-NAVIGACION me ekran te madh ekstra
-Hartat me te rejat te Mercedesit 2014/2015
-RADIO CD, DVD, AUX, TELEFON, BLUETOOTH
-CD MAGAZINE me 6 cope
-Muziken Ekstra Zvushnik mbi 10 cope
-ABS
-ESP
-SRS
-Airbag mbi 12 cope te gjitha anet
-Parking Senzora Para dhe Mbrapa
-Bi-XENON (te shkurtat dhe gjatat) + Led Fabrikisht Pozicionet
-Halogenkat special i dhezen ka ta sillsh timonin
-Fellnet origjinale te Mercedesit 17-she
-Gomat e Veres te reja origjinale jo kineze
-Komandat ne Timon per RADIO, TELEFON, BORD KOMPJUTER
-Bord Kompjuter per te gjitha opsionet e vetures
-Tempomat
-4 Xhamat Elektronik
-Karrigat Ekstra Lekure Komplet
-Pasqyret Elektronike si dhe me nxemje
-Pasqyret i Palon kur ta mbyll veturen vet
-2 Qelesa me dirigjim dhe me kod
-Shtopat mbrapa me LED
-Vetura bartet ne emrin e juaj menjehere dhe per dokumente ju garantojme.
-Asnje Gervishtje se ka dhe nuk eshte i prekur ne karoseri kurr perveq fabrikes.
-Ky eshte model i veqante ne Kosove BLUETEC.

Cmimi sipas marreveshjes. Per informata me te hollesishme, ju lutem thirrni Viber apo telefonate normale prej ores 09:00 deri 24:00.

SHPALLJET TJERA