TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.12.2015, Në orën: 06:10
Kjo shpallje është shikuar: 1067 herë

Titulli : VW Golf 4 1.6 benzin -01

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Golf 4 , 1.6 benzin SR, ne gjendje shum te mir teknike dhe optike. Ky osht ne nfoto rexhistrim ka deri Gusht 2016 , Qmimi 3 550 pak i diskutushem per me shum thirr 049 452 105.

SHPALLJET TJERA