TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.12.2015, Në orën: 15:25
Kjo shpallje është shikuar: 541 herë

Titulli : Shitet Moteli

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 11m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: po

Mobilimi : po

Ekstra : Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Moteli i mobiluar me 4dhoma ,mini restaurant dhe mini petrol ,4km afer ligjenit te Batllaves

SHPALLJET TJERA