TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 02:34
Kjo shpallje është shikuar: 1308 herë

Titulli : Shes golf 6 TDI 2.0

Çmimi : 10,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet vetura golf 6 rks edhe 5 muj ne gjendje shum te mir dhe shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim abs esp 2 qelsa alo fellga shum te mira hollogenka 4 gjamat me rrym senzor parkingu para dhe mbrapa karrikat me nxemje etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA