TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 21:04
Kjo shpallje është shikuar: 1196 herë

Titulli : VW polo 2007

Çmimi : 4,001 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Polo 1.2 benzin viti i prodhimit ne fund te 2006-s regjistrim 10 muaj.me 3 dyer klim karriga plus pasqyre me nxemje.servisin e ber rregullisht (te fundit para 1 jave) vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shum e rujtne si brenda ashtu edhe jasht.mundsi ndrrimi

viber +38649694001

SHPALLJET TJERA