TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.12.2015, Në orën: 23:47
Kjo shpallje është shikuar: 441 herë

Titulli : shes pllac

Çmimi : 33,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet trualli ne lagjen Qerim te Gjakoves (te stacioni i Autobusave)trualli prej 340 metra katror dhe 60metra katror rruge

SHPALLJET TJERA