TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:34
Kjo shpallje është shikuar: 1928 herë

Titulli : Porsche dizel 3.0

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Porsche Cayenne

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2013

Përshkrimi

Porsche cayenne dizel 3.0 4x4 ne gjendje shum te mir si mbrend ashtu dhe jasht osht full full ekstra...Viti 20.11.2012

SHPALLJET TJERA