TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 01:42
Kjo shpallje është shikuar: 1441 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI 1 VIT REGJISTRIM -05

Çmimi : 7,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES AUDI A3 2.0 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORKOPJUTER,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,FELLNE ME GOMA TE MIRA REGJISTRIM 1 VIT PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA