TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 02:08
Kjo shpallje është shikuar: 2230 herë

Titulli : Seat Arosa 1.0 Benzin me Klim 120.000 km

Çmimi : 1,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Arosa

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Seat Arosa 1.0 benzin me klim shum ne gjendje te mir shum i rujtun nga jasht dhe shum interier te pastert 120.000 km te kaluara i Pa DOGANUAR

FULL EXTRA
Klim funksionale
ABS
Air Bag
Servo
Dritare elektronike
Mbyllje me telekomand
Hallogenka

tel. 045 617 555

SHPALLJET TJERA