TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 02:04
Kjo shpallje është shikuar: 527 herë

Titulli : Chevrolet Express 3500 (American) 2006

Çmimi : 17,000 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Furgon 15 vendesh i veçant (one of a kind) ne Shqiperi, me dokumenta te rregullta. Eshte shum komode & e rehatshme, sendilje lekure, xhama & pasqyrat elektronik, radio, airbag per shoferin & pasagjeret, xhama te zeza, i pa aksidentuar, Air kondicioner ngrofje & ftofje, ne xhendje shum te mire gomat/frenat/vajrat. Ket furgon e kam sjell vet nga America, NY dhe e kam perdorur 1muaj ne vit prandaj ska shum km dhe eshte ne gjendje shum te mire motorike & brenda. Çmimi me marreveshje.
Per me teper informacjon mund te kontaktoni ne WhatsApp/Cel. 0692883598 ose [email protected]
E nderroj dhe me makin tjeter:
-Benz: E class, C class, S class
-BMW: X5, X6, seria 7
-Audi: A4, A5, A6 & A7

SHPALLJET TJERA