TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.12.2015, Në orën: 21:55
Kjo shpallje është shikuar: 688 herë

Titulli : Banesa Ne Pejton-Narteli 61.80 M2

Çmimi : 67,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 61m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet Banesa Ne Pejton-Narteli
Blloku B1 Lamella A Me 61.80 M2
Kati I 5 i Banimit (Kati i 9 Me Lokale)
Banesa E Gatshme Me 09.01.2016
Sallon Me Kuzhin
Dhom E Fjetjes
Koridor
Banjo
Ballkon
Dhe Nje Depo Ne Podrum Rreth 4 M2
Posedon Sistemin E Alarmit Te Zjarrit Ne Kuzhine
Posedon Sistemin E Fshses Se Pastrimit

Qmimi 1090 Euro per m2(Qmimi i Diskutushem)

SHPALLJET TJERA