TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.12.2015, Në orën: 20:12
Kjo shpallje është shikuar: 2982 herë

Titulli : MERCEDES E 270 -02 NDRIM I MUNDSHEM URGJENTT

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Mercedes e 270 cdi viti 2002
Osht shum ne gjendje Te mir
Osht I shtrngum shum osht i paster
Mrena dhe jasht regjistrim gati 1 vit
Ka tempomat ETJ ETJ
Per ma shum info 045519666
Ndrim I mundshem

SHPALLJET TJERA