TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.12.2015, Në orën: 20:13
Kjo shpallje është shikuar: 1758 herë

Titulli : Gofl 4 1.4 b-00

Çmimi : 3,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes golf 4 1.4 benzin regjistrimi i pare 12.08.2000, viti i prodhimit 1999 ne gjendje shum te mire si brenda ashtu edhe jasht. Posedon klimatronik,karrika me nxemje,liber servisi, goma te mira ms,radio cd. Regjistrim 11 muaj,
Per me shum informata kontaktoni ne nr 044251340 edhe ne viber. Vlen te ceket se vetura nuk eshte ne hipotek dhe perkthimi mund te behet menjeher.

wv golf passat bmw1 2 3 4 5 6 7 scoda hyundai xhip reno audi

SHPALLJET TJERA