TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:12
Kjo shpallje është shikuar: 1562 herë

Titulli : VW Passat tdi -02 shitet ndrrohet,viber .

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Ndrrohet Viber
SHTOJ EURO PER MERCEDES E 270 CDI
Passat 1.9 TDI 74 kw ne gjendje shum te mire Posedon keto funksione

-Ngjyra hiri metalike
-Goma dimri ,fellnet nuk i ka
-Klimatronik
-Radio CD - Mp3- usb -aux
-ESP
-Pasqyret elektronike me nxemje
-MBESHTETSE DORE PARA DHE mrapa
-Bordkompjuter
-Llajsne kromi
-Alarm
-ABS
-Centrall drita mjegulle
-Gjamat Elektronik
-Airbag
-regjistrim deri janar 2016
-4 gomat te reja vitit 2015

Rrypin dhembzor te nderruar po ashtu edhe vajin e motorrit filterat uljes naftes ajrit klimes vetura eshte e garantune pa hipotek mundeni me perkethy meniher.

SHPALLJET TJERA