TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:29
Kjo shpallje është shikuar: 1192 herë

Titulli : Mercedes C200 automatik pa dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

shitet mercedesi C clas 200. CDI i posa ardhur nga gjermania ne xhendje perfecte kerri posedon klim 2 zonale plus klimaxtronic karrikat me nxemje ne komplet kerrin pasqyret me rrym dhe me nxemje karrikat i levizin me rrym xhamat me rrym abs esp tempomat drita tmjegulles komanda ne timon osht automatik tip tronic kerri o pa dogan dhe osht me full opcione qmimi 4200eu OSHT I PA DOGANUAR nr per kontakt 044280873

SHPALLJET TJERA