TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:35
Kjo shpallje është shikuar: 1439 herë

Titulli : shes Mercedes C kllas 220 Cdi rks ose ndrroj

Çmimi : 5,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

shes veturen mercedes C kllas 220 Cdi dizel i regjistruar rks edhe 7 muj vetura osht ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir posedon klim abs esp tempomat centrall 2 qelsa gjama me rrym alo fellga senzor bord compjuter pulla vollon etj tel 044878355 ose 049190030 ose ndrroj

SHPALLJET TJERA