TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 03:59
Kjo shpallje është shikuar: 1702 herë

Titulli : Golf 6 RKS 1 vit

Çmimi : 11,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shess Golf 6 i sa po doganuar dhe i regjistrura rks 1 vit
Motorri 2.0 TDI---
Viti 10 / 2009 --- model 2010. Highline
Extra ::
Klimatronik
Senzor parkingu para dhe mas
Komanda ne timon
Navigacion
Tempomat
Abs
Esp
4 X xhama me rrym
Bordkopjuter te madh
Fellne 16 me goma dimri pothuajse te reja
Per ma shummm kontaktoni nr ose viber

+ 377 45 563-847

Ndrrim i mundshem nese na konvenon

Vetem oferta seriozee flm per mirkuptim

SHPALLJET TJERA