TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 04:04
Kjo shpallje është shikuar: 1064 herë

Titulli : Shes Veturen Polo 1.4 TDI Bluemotion

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes
Veturen
Polo
1.4 TDI
Bluemotion
Klimatronic
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
E sapo ardhur
Me dogan
Homologim
Dhe kontroll teknike te kryer
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA