TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.12.2015, Në orën: 04:24
Kjo shpallje është shikuar: 2673 herë

Titulli : Golf 4 1.6 Benzin (SRS) Rks 6 Muj Klima Funksional

Çmimi : 3,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Përshkrimi

Golf 4 1.6 Benzin (Srs) Vp 1999 Rks 20.05.2016 Vetura esht shum Gjendje te mir dhe Ekonomik Posedon Klim Funksionale Airbag Abs servo Central radi emp3 etj Gomat M+S te Mira verejtje shofershajmja esht e krisur pak Vlen te ceket qe nuk esht Hipotek Qmimi 3100 Euro Per inf 044 142 273 Gazi Gjindem ne Gjilan

SHPALLJET TJERA