TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.12.2015, Në orën: 11:39
Kjo shpallje është shikuar: 913 herë

Titulli : Degjojse Kufje Për Telefon Jabra BT2046

Çmimi : 30 €

Kategoria : Pjesë për celularë & tablet

Përshkrimi : -Vozitje të sigurt
-Lehtë për t'u përdorur,
-Dizajn atraktiv
-Rregullohet per dy anët e veshëve Djatht-Majt
-Tingull i qartë
-Lidhet me gjitha llojet e telefonave qe perkrahin Bluetooth
-iPhone. SAMSUNG, LG. HTC etj...
-Mundeni me fol edhe ne Viber, Facebook Messenger, WhatsApp, Skype, Tango etj...
-Multiuse - lidhet me 2 pajisje Bluetooth® të njëjtën kohë
-Baterin Deri në 8 orë kohë thirre dhe deri në 10 ditë kohë gatishmërisë (Standby)
-Adapteri i veti origjinal siq shihet edhe ne foto
-Micro USB, mbushet edhe ne vetur, Laptop, PC, 5V output
-Ne gjendje prefekte
-Eshte Origjinal, jo fallc
-Veq 2 ose 3 jav e perdorur

Kontakt: Viber/WhatsApp > +37744814521

SHPALLJET TJERA