TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.12.2015, Në orën: 16:15
Kjo shpallje është shikuar: 767 herë

Titulli : Shes BMW-320M3

Çmimi : 1,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 300

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 1993

Përshkrimi

Shes Bmw-320M3 benzins, viti i prodhimit 1993, regjistrim 07.09.2016, ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, eshte e ruajtje si mbrenda ashtu edhe jashte, dhe dritat xsenon me muzik te mir qmimi 1600€ me ndrrim 1900€ baj nderrim me pikap ose me naj veture ma te lire

SHPALLJET TJERA