TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:24
Kjo shpallje është shikuar: 1046 herë

Titulli : Vw golf 5 1.9 tdi

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes veturen vw golf 5 1.9 tdi viti 2004
Vetura posedon keto opcione klim dhe ne funksion esp mbyllje qendrore dy qelsa etj regjistrim deri 15 . 8 . 2016 kush eshte I interesun let lajmrohet tel dhe viber 044337935.

SHPALLJET TJERA