TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:26
Kjo shpallje është shikuar: 1277 herë

Titulli : VW Golf 4 tdi -99

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

shes veturen golf 4 dizel 1.9 Tdi rks edhe 6 muj vetura osht ne gjendje shum te mir dhe punon shum mir posedon klim abs esp gjama me rrym alo fellga te mira etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA