TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 03:51
Kjo shpallje është shikuar: 1593 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.2 16 V BENXIN FULL EXTRA ME KLIM -03

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES VETUREN OPEL CORSA 1.2 16 V BENXIN NE GJENDJE PERFEKTE VETURA POSEDON // KLIM FUNKSIONALE / ABS / ESP / AJERBEG / 4 GOMA TE REJA M+S / 5 DYER / TIMON SERVO / I SERVISUAR KOMPLET PARA PAK DITESH VAJ DHE FILTERA / RADIO CD MP3 FUNKSIONAL / SHPENZIME SHUM TE VOGLA 5 LITRA NE 100 KM /MBYLLJE QENDRORE CENTRALL/ KAROSERIA NE GJENDJE PERFEKTE PA GRRITHA / TAPICERIA SHUM E RUJTNE SI E RE / MOTORRIN SHUM TE MIR PUNON PERFEKT / I ARDHUR NGA ZVICRA PARA 1VITI E GJYSEM / REGJISTRIM KA DERI ME 05/ 03/ 2016/ VETURA NUK ESHTE HIPOTEK OSE PENG BANKAR JU GARANTOJ DHE JU DESHMOJ TEK NOTERI per informata tjera na kontaktoni ne numerin e tel +377/44/352/263 dhe ne viber me po te njejtin numer ju mirpresim .

SHPALLJET TJERA