TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.12.2015, Në orën: 23:04
Kjo shpallje është shikuar: 1518 herë

Titulli : VW Passat 1.9cc TDI i thjesht RKS -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes VW Passat 1.9cc TDI i thejsht , Viti i prodhimit 2003 , Ngjyr vishnje metalike , I regjistruar RKS ( 1 vit ) , Vetura posedon :
- Klim
- ESP , ABS , AirBag
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Drita kristal dhe me llupa
- Xhama kollor
- Centrall
- Llasnje kromi
- Cd-Radio
- Interier te ruajtur
- Goma dimri , etj ... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme

--------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------- Qmimi i volitshum

VW , Golf , Audi , BMW , Mercedes , Opel , Ford , Peugeot , Renault , Citroen , Toyota , 4X4

SHPALLJET TJERA