TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 04:14
Kjo shpallje është shikuar: 579 herë

Titulli : Mp3 Player ARCHOS 8 GB

Çmimi : 35 €

Cmimi në zbritje : 30 €

Kategoria : Pjesë për celularë & tablet

Përshkrimi : -I leht, i holl, dhe i leht per te perdorur
-8 GB Kapaciteti
-Pranon me shum se 4,000 kenge
-Color Screen (128x160)
-Battery Life: 18.5 hrs music
-Music, Photos, Video
-FM Radio
-Voice Recorder
-Transferi i File-Folder behet thjesht Copy+Paste
-Punon super, i ardhur nga Gjermania
-Nuk eshte fallc
-Fotot jan origjinale

Kontakti: Viber-WhatsApp > +37744814521

SHPALLJET TJERA