TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 05:08
Kjo shpallje është shikuar: 1306 herë

Titulli : VW TOURAN 1.9TDI 6 SHPEJTESI 7 ULSE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 19000

Viti : 2004

Përshkrimi

VW TOURAN 1.9TDI 6 shpejtesi 7 ULSE klimatronic fellne 4 xhamat me rrym tempomat i ardhun nga zvicera i posadoganuar dhe regjistruar 1 vit regjistrim 2 qelsa
049863113

SHPALLJET TJERA