TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 05:32
Kjo shpallje është shikuar: 2045 herë

Titulli : BMW X5 3.0d automatik -07 Likur Xenon 1 vit rk

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet vetura BMW X5 3.0d 4x4 Karikat Likur KlimaTronik funksjo Xhamat me rym para dhe Mbrapa Komanda ne Timon Senzor Parkimi Para dhe Mbrapa Senzor shiu Senzor te dritave Pasqyret I Palohen me pul Alofellna 20 coll me goma te Reja Xenon big Xenon Auto Hold Karikat me nxemje Tempomat Automatik Tiptronik Ni vit regjistrim

SHPALLJET TJERA