TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.12.2015, Në orën: 16:18
Kjo shpallje është shikuar: 860 herë

Titulli : Shitet banesa dupleks 130 m2 me oborr

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 1302m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet banesa dupleks pothuajse e gatshme per banim:
Kati perdhese:Salloni,kuzhina,nje dhome gjumi,banjo dhe oborri ne perimeter te saj,
Kati pare:tre dhoma gjumi,banjo dhe koridor
Që nga momenti i parë i vizatimit të kompleksit tonë, kemi qenë të përcaktuar për cilësi dhe sinqeritet me banorë dhe fqinjë të ardhshëm.

"ILIAN" iu ofron:

Dy hyrje për çdo godinë
Tri banesa në kat
Monitorim i objektit - Sigurim
Materiale të çertifikuara dhe të testuara
Furnizim të pandërprerë me ujë (rezervuar i ujit)
Instalime elektrike me prodhime europiane
Ashensorë me prodhim gjerman
Dritare termoizoluese nga qelqi Low-E dhe roleta të aluminit
Parket i klasit të parë
Qeramikë e zgjedhur nga ju

SHPALLJET TJERA