TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 04:55
Kjo shpallje është shikuar: 1607 herë

Titulli : VW Golf 6 dizel -10

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 10,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Vetura po sa ka ardh prej gjerrmanis dhe osht shum ne gjendje te mir
Posedon librin e servisit
She ka shum sende extra

SHPALLJET TJERA