TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.12.2015, Në orën: 18:51
Kjo shpallje është shikuar: 3637 herë

Titulli : VW Passat

Çmimi : 1,540 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 30,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

vetur e ruajtur shume mir shes pershkak se mu kan ba 4 tjera dhe vetem dua ta hjek

SHPALLJET TJERA