TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 04:43
Kjo shpallje është shikuar: 1837 herë

Titulli : AUDI A4 2.0 TDI -08

Çmimi : 12,599 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

AUDI A 4
Viti 2008
Marsh Manual 6 Shpejsi
Ulset me Nxemje
Goma te reja dimrit
Lleda para
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Navigacion te madh
Qe 2 muaj i doganuar dhe i regjistruar

SHPALLJET TJERA