TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.12.2015, Në orën: 04:47
Kjo shpallje është shikuar: 1364 herë

Titulli : VW Golf 1.9 TDI

Çmimi : 1,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1996

Përshkrimi

Shes makinen Golf 3 1.9 TDI ne gjendje shum te mire dhe i rujtun. Permban ABS Centrale, Timonin Servo ngjyre hiri 5 dyer rripin dhomzu e ka te nderruar te kaluara vetem km 120.000 i sapo ardhur nga Zvicra. Te interesuarit mund te kontaktoni ne VIBER ose Whatsap.

SHPALLJET TJERA