TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 01:32
Kjo shpallje është shikuar: 1302 herë

Titulli : Citroen C3 1.4 Diezel 2007

Çmimi : 5,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Pamjet flasin me shume se sa fjalet... ju lutem shikojeni fotot me vemendje.

--Viti: 2006
--Modeli: 2007 FaceLift
--Posedon: Klime, Xhamat dhe Pasqyret Elektronike.
--I regjistruar per here te pare me RKS me daten: 05-05-2015 dhe gjithashtu posedon Karton te Gjelbert deri ne fund te regjistrimit.
--Goma te reja: Michelin.
--Posedon: Dy qelsa (qelsin me kontroll dhe qelsin rezerve).
--Posedon: Te gjitha librat e servisit dhe faturat e serviseve.
--Kilometra: 184000 KM---

Vlen te ceket, Sikur e shihni edhe ne fotot,
Vetura eshte e servizuar jasht, por per deshiren dhe sigurin time eshte e servisuar edhe ne Kosove nga Servisi i autorizuar per Citroen, dhe ka garancion nga po ky Servis deri ne 259000 KM.---

Kjo nuk eshte veture e autosalloneve, eshte e mija personale dhe per kete jap garancion.---

Posedon te gjitha aksesort dhe te gjitha gjanat qe i duhen nje veture, me nje fjal nuk i mungon asgje.---

Eshte aq e kompletuar sa qe vetem duhet te dhezet dhe te vozitet, pa lodhur koken per asgje.---

Jam njeri familjar, dhe keshtu kerkoj bleres familjar mundesisht dhe serioz.---

Ai qe deshiron te kete nje veture mesatare, ekonomike te pershtashme per kushtet e vendit tone, dhe te kompletuar me te gjitha gjanat dhe me garancion ne te gjitha gjanat, atehere me kontaktoni ne numrin celular.---

Perfund jam i bindun se do kerkoni ku te doni Citroen C3, po nuk do mundeni ta gjeni ne kushtet dhe garancionet qe ka kjo veture... Vetem nese bleni -00.---

---Ju faleminderit per interesimin tuaj...---


SHPALLJET TJERA