TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 16:18
Kjo shpallje është shikuar: 487 herë

Titulli : Shtepi

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 682m2

Dhoma Gjumi : 8

Banjo: 4

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Objekti mbas gjykate, ne qender te Gjakoves, 4 Kat dhe nje apartament I mobiluar, 3 kat per biznes, mund te shfrytzohet per shkolle, banke, klinike etj

Kontakti me email

SHPALLJET TJERA