TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 16:20
Kjo shpallje është shikuar: 593 herë

Titulli : KAT SHTEPIE ME QIRA NE LAGJEN ARBERIA 3

Çmimi : 550 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 100m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshoje katin e shtepise me qira ne Lagjen Arberia 3 shume afer Kforit apo Mini Maxit,eshte e mobiliar teresisht dhe ka kete renditje:

-Dhomen e ndejes
-Kuzhinen
-3 Dhoma te Fjetjes
-Koridori
-Banjo
-Ballkonin
Perveq kesaj ka uj dhe rryme 24 ore,klime,parking,oborr.
Ne çmim perfshihen te gjitha shpenzimet

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
[email protected]
o.do

SHPALLJET TJERA