TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.12.2015, Në orën: 18:59
Kjo shpallje është shikuar: 3970 herë

Titulli : Golf 4 - 2003 Automatik - Tiptronik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 191,000

Motori (kubik) : 1.9 TD(I)

Viti : 2003

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Golf 4 td(i) , viti prodhimit 2003 , karrikat me nxemje , automatik - tiptronik , goma te veres me fellga , dhe te dimrit te reja . qe 1 vit ne rks .

viber : +386 49 880 770 . Mos thirr , dergo mesazh per me shume info .

SHPALLJET TJERA