TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 09:56
Kjo shpallje është shikuar: 552 herë

Titulli : Shitet Banesa-Kati Perdhese - e pershtatshme per lokal

Çmimi : 70,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 48m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: po

Mobilimi : nuk ja

Ekstra : Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : - Adresa e baneses eshte: Ulpiana C-15, kendi II, banesa nr. 2, kati perdhese, e cila njeherit eshte shume e pershtatshme per lokal.Organizimi i brendshem i baneses eshte: nje dhome dite, nje ballkon, nje koridor, nje banjo, nje kuzhine, nje shpajz, nje dhome gjumi si dhe podrumin e shendrruar ne banim, mirepo te dyjat shiten se bashku, e qe ne total perfshine siperfaqen prej 48,35 (banesa) + 13 (podrumi)= 61 m2.

- Banesa ka siperfaqen prej 48,35 m2 ne kontrate, mirepo kjo banese posedon njeherit edhe podrumin, e me vone e kemi adaptuar per banim e cila shihet edhe ne foto e cila gjinden nder banese me siperfaqe prej 13 m2, e cila nuk eshte e perfshire ne siperfaqen e lartepermendur prej 48 m2. Banimi i podrumit e shendrruar ne vendbanim posedon nje dhome dhe nje banjo. Siç shihet edhe ne fotot qe jane, poashtu ne emailin vijues, kjo eshte shume e pershtatshme per lokal afarist, ngase e tere banesa ka daljen ne rruge.

- çmimi i saj eshte 70.000 € (shtatëdhjetëmijë €).

- Dokumentacioni eshte gjithecka ne rregull dhe menjhere mund te realizohet bartja tek bleresi.

SHPALLJET TJERA