TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 19:06
Kjo shpallje është shikuar: 1167 herë

Titulli : Peugeot 308 viti 2009

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2009

Përshkrimi

Pezho 308 1.6 HDI klimatronik , ABS,SRS ,xhamat elektronike CD sharger fabrikisht komanda ne timon dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe optike . I doganuar

SHPALLJET TJERA