TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 19:09
Kjo shpallje është shikuar: 1099 herë

Titulli : Mercedes E240 Elegance

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 240

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2400

Viti : 2001

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme mekanike dhe vizuele. Eshte e servisuar rregullisht dhe gjithnje e garazhuar. Eshte e mbajtur dhe e trajtuar mire ne posedim te entuziastit te veturave, pa asnje grrithë!

Specifikat teknike:

W210 E240 Elegance, V6, 2.6L Benzin,177HP, V.P. 2001,
Climatronic 2 zonal,
Ulese lekure me nxemje,
Ulese levizese elektrike ( plus memorje),
Timon levizes elektronik ( plus memorje),
Pasqyra elektronike ( plus me memorje dhe nxemje)
Drita Xenon me nivel rregullim automatik (fabrikisht),
Pastrues te dritave ne menyre elektronike (ne dygme)
ESP, ABS, BAS,
Navigacion (fabrikisht)
Pasqyrat palosëse elektrike ( fabrikisht),
Parking Sensora para dhe mbrapa ( fabrikisht),
Retrovizor errësues me sensor,
Fshisa automatike te xhamit, me sensor,
Transmision Automatic, Tip-Tronic (+/-)
Tempomat,
Frigorifer,
6 x Airbag
Alu Fellne ///AMG 17" origjinale.

*Ne veture nuk eshte pire duhani, nuk e posedon as tabllen e duhanit, fabrikisht eshte pa te !

*Vetura perdoret si veture e dyte, kryesisht vikendeve dhe ne destinacione me te largeta! (per perditshmeri vozis tjeter veture).

Regjistrim RKS 06, deri me 15 Prill 2016.
E posedoj veturen qe 4 vite ( prej qe ka hyre ne KS).SHPALLJET TJERA