TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.12.2015, Në orën: 19:13
Kjo shpallje është shikuar: 783 herë

Titulli : Golf 5 plus 1.9

Çmimi : 7,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Golf plus 1.9 viti 2006 i sapo doganuar klimtronik centrall sportllajn gjendje teknike te shkqyshme si jasht ashtu dhe mbrenda vetura shitet nga salloni AUTO STAR

SHPALLJET TJERA