TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 04:14
Kjo shpallje është shikuar: 3196 herë

Titulli : Audi A4 automatik -08

Çmimi : 13,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi A4 S-line 2.7 automatik tip tronik
Full paket
Regjistrim 1 vitë deri me dt 15.12.2016
Te gjithat serviset e kryera ne porshe prishtina
Dhe servisi i fundit eshte bere ne porshe prishtina me dt 14.11.2015
Shpenzime te vogla
Viti 2008
Leda
Xenon bi xenon
Karrika me nxemje
Navigacion
Sensora etj....
Shum I ruajtun
targa rks
Goma te veres
Goma te dimrit
Cmimi eshte i pa negociushem

SHPALLJET TJERA