TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.12.2015, Në orën: 23:35
Kjo shpallje është shikuar: 346 herë

Titulli : Leshohet banesa me qera

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : Po

Banjo: Po

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

Përshkrimi : Leshoj banesen me qira Leshohet banesa me qera , Banesa gjindet ne rrugen Prishtine-Fushe kosove , tek universiteti aab, interexi .
Banesa posedon kamera , si dhe shte ndertim i vitit 2012 ,poashtu posedon 90m2 , 2 dhoma gjumi , sallonin , kuzhinen , koridorin , banjo dhe tarase, me pamje nga udha kryesore eshte e mobiluar komplet per banim uje rryme 24 ore pa nderpre , . per me teper informata kontakto 045601227 si dhe mund te na kontaktoni permes vibberit apo what's app +37745601227SHPALLJET TJERA